15.09.19 15:19
Ballina Blog Faqe 515

Rama uron krijimin e ushtrisë me Hashim Thaçin komandant!

Një foto dhe tre fjalë, i kanë mjaftuar kryeministrit Edi Rama për të uruar krijimin e ushtrisë kosovare. Rama ka zgjedhur të postojë...

Më në fund, Kosova edhe me Ushtri!

Kosova tashmë e ka krijuar ushtrinë e saj ditëne sotme. Më në fund, përfundoi edhe farsa ku një shtet, deri tani nuk...

S’ka më policë dhe postblloqe në rrugë, por dardha e ka bishtin mbrapa

Shumë shpejtë do t’ju marri malli për të parëpolicë në rrugë. Ka qenë ministri i Brendshëm, Sandër Llleshi që ka kërkuar njëvendim...

De Gea gati për të bërë lëvizjen e bujshme

Djajtë e kuq i kanë ofruar atij një kontratë me kushte të përmirësuara David de Gea ka zgjedhur që ta vazhdojë të ardhmen e tij...

Nard Ndoka në Universitetin e Vlorë

Një ish-ministër shëndetësie dikur tha "Ta dija se ishte kaq e thjeshtë, do e kisha bërë dhe të lartën. " Një ish-ministri qe...

Kryeministrit Rama i dalin leshtë

Të gjithë këtë do mendojnë kur të shohin këtë foto të hedhur nga Rama në Instagrimin e tij. Në fakt, fotoja është montazh, se Rama është...

1 vit burg mund t’i kushtojë Rexhepit dashuria me Xhiseilën

Historia e dashurisë e shumëpërfolur mes Rexhep Rrahjës dhe Xhisela Malokut, duket se është drejt mbylljes. Prokuroria ka kërkuar ditën e sotme 1...

Flirtimi online, gjithçka që duhet të dini

Duket se joshja nëpërmjet internetit po njeh një bum të saj dhe çiftet që njihen në rrjetet sociale po bëhen gjithnjë e më të shumta. Ndaj...