15.09.19 15:22
Ballina Blog Faqe 3

Ç’i ka bërë kërthizës?! Xhensila Myrtezaj del blof me fotoshopin, zhduk pjesët e trupit...

Xhensila Myrtezaj pasi u bë nënë ka filluar të publikojë shumë foto ku vë në pah pjesën e belit super të hollë dhe rikthimin e trupit në...

Rregulla të reja në burgje, të dënuarit deklarojnë familjarët që i telefonojnë

Telefonatat nga burgu janë të vëzhguara. Një urdhër i drejtorit të përgjithshëm të burgjeve i firmosur në maj 2019 , kërkon që të dënuarit të vetdeklarojnë paraprakisht...

Bëni kujdes/ Rikthehet i nxehti afrikan, sa do jenë temperaturat të mërkurën

Rikthehet i nxehti afrikan. Vendi pritet që të përfshihet në ditët e mbetura të muajit korrik nga një valë e të nxehtit afrikan. Duke...

“Je shumë fake” Tension në mes të emisionit mes dy moderatorëve shqiptarë

Gazetari Ervin Kurti ka thumbuar moderatoren Bora Zemani. I ftuar në “Treshat”, Kurti u pyet nga binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nëse i duken ‘fake’ (fallco) si...

Mediat holandeze: “Presidenti” i Çamërisë kishte miliona euro borxhe

Një shqiptar raportohet të jetë vrarë në Holandë. Mediat vendase shkruajnë se bëhet fjalë për Festim Laton, i cili ishte vetëshpallur President i Republikës së Çamërisë.

E pazakontë, në Indi lind vajza me disa koka

Diçka e pazakontë ka ndodhur në Indi. Është bërë e ditur se me datë 11 korrik ka lindur një fëmijë me tre koka në një qendër shëndetësore...

Zjarret në Portugali, kthejnë ‘makthin’ e 2017-s

Më shumë se një mijë zjarrfikës janë përballur që nga orët e para të së dielës me zjarre që kanë çuar në evakuime fshatrash në Portugalinë qendrore.

Aksident i rëndë në Tropojë

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Tropojë, si pasojë e të cilit kanë humbur jetën një 9-vjeçar, e ndërsa 5 të tjerë kanë...

Mrekullia e FaceApp, gjendet pas 18 vitesh djali i rrëmbyer

‘Trendi i plakjes’ ka pushtuar botën ditët e fundit dhe kjo falë aplikacionit FaceApp. Ndërkohë, ky program u shoqërua me mjaft bujë, teksa qarkulluan...

Mediat e huaja konfirmojnë v.rasjen e Festim Latos, detaje të reja

Një shqiptar raportohet të jetë vrarë në Holandë. Mediat vendase shkruajnë se bëhet fjalë për Festim Lato, i cili ishte vetëshpallur President i Republikës së Çamërisë.