15.09.19 15:09
Ballina Blog Faqe 2

Luana si një kukull ‘Barbie’, habit të gjithë me pamjen e re (FOTO)

Luana Vjollca ka ndryshuar mjaft shumë dukjen e saj. Në fotot më të fundit të realizuara, Luana vjen shumë ndryshe, si në stil të...

E tepron me fotoshopin, këngëtarja shqiptare ‘fshin’ kërthizën

Xhensila Myrtezaj një vit pas lindjes së vajzës Ajka është rikthyer në format e saj elegante. Këngëtarja shqiptare poston shpesh foto duke u ushtruar...

Reforma në drejtësi, Rama mesazh për kundërshtarët e saj

Kryeministri Edi Rama reagon për 3-vjetorin e Reformës në Drejtësi. ” Mjafton të të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e...

Faksimile/ Kur SHBA deklaronin: Basha po pengon qëllimisht reformën në drejtësi

Lulzim Basha u përdor nga Sali Berisha deri në momentet e fundit, për të mos e miratuar reformën në drejtësi tre vjet më parë.

Aktorja turke fyen Erdoganin, ky është veprimi që ka ndërmarrë presidenti

Aktores turke i ndodh e papritura. Zuhal Olcay është dënuar me 11 muaj e 20 ditë burg me vendim nga Gjykata e Apelit për...

Banorët e Astirit gurë makinës së policisë dhe thyejnë xhamin e ambulancës (FOTO)

Shënohet një incident në protestën e banorëve të Astirit ku prezentë ishin edhe militantë dhe figura politike të opozitës. Mbrëmjen e së dielës, ata...

Inter me ofertë të majme për Bale

Gareth Bale është në merkato dhe shumë shpejt do të largohet nga Real Madridi, këtë e konfirmoi edhe Zinedine Zidane, në fund të ndeshjes me Bayern Munich.

Pushuesit e shumtë, ja akset që duhet të shmangni për t’i shpëtuar trafikut

Policia e Durrësit ka organizuar një plan masash për garantimin e jetën të pushuesve shqiptarë e të huaj, si dhe për parandalimin e aksidenteve rrugore kryesisht në...

Gara për lidershipin konservator, Hammond: Dorëhiqem nëse Johnson bëhet kryeministër

Ministri britanik i Financave, Philip Hammond do të japë dorëheqjen nëse Boris Johnson zgjidhet kryeministër i vendit të martën. Arsyeja e këtij vendimi lidhet më qëndrimet e...

Rrëfimi i Ilda Bejlerit: Më ka dalë nami për futbollistët pa pirë akoma një...

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm...