Prej 1 viti moderatori i njohur Ledion Liço është zhdukur nga ekrani por edhe rrjetet sociale. Para se të martohej me trashëgimtaren e Top Channel, Sara Hoxha, moderatori mbylli të gjitha rrjetet sociale, ndërsa prej 1 viti nuk solli asnjë program të ri televiziv.

Ndërsa së fundmi aktori i ‘Portokalli” Rezart Veleshja ka publikuar një video ku shfaqet pranë Ledionit dhe aktorit Erand Sojli.

Në pamjet e publikuara shihet se Ledioni ka ndryshuar. Ai shfaqet me mjekër dhe duket se ka shtuar disa kilogram në peshë.

Kujtojmë se pak ditë më parë në media u përhap me shpejtësi lajmi se Ledioni është duke punuar për një televizion të ri që do të quhet ‘Melody Tv’.

1.jpg
2.jpg