Modelja e njohur ka provokuar nga pushimet në Maldive.

Modelja e njohur amerikane, Amanda Lynn, i ka realizuar disa foto në plazh dhe duket tejet joshëse me bikini.

Derisa ndodhej në Kaliforni, ajo e ka realizuar një foto nudo duke marrë rreze dielli për t’u bërë gati për pushimet në Maldive.

Më pas ajo ka publikuar foto edhe nga atje ku dukej po ashtu seksi. Se 28 vjeçarja është e dashur për publikun dhe ata janë të interesuar për ta përcjell e dëshmon numri i ndjekësve në Instagram.