Luana Vjollca ka ndryshuar mjaft shumë dukjen e saj.

Në fotot më të fundit të realizuara, Luana vjen shumë ndryshe, si në stil të flokëve ashtu edhe në veshje.

Luana shihet në flokë të bardhë e të drejtë dhe me balluke, më të shkurtër se zakonisht.

Ajo ka zgjedhur një veshje mjaft ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim, duke veshur një komplet të pantalloneve dhe këmishë në numër shumë të madh./Gazeta Express/