Ajo po shijon suksesin e bashkëpunimit të ri ‘Fustani’ me reperin kosovar, Capital T.

E angazhuar edhe në koncerte dhe mbrëmje muzikore, Elvana po vazhdon punën edhe me projekte tjera dhe fotosesione.

Këngëtarja e njohur, së fundi po qëndron në Spanjë, kështu të paktën ka bërë të ditur përmes një imazhi që ka hedhur në ‘Instagram’.

Këngëtarja seksi  mahniti edhe këtë herë me një veshje në të bardha teksa kishte theksuar belin e hollë dhe këmbët e gjata.

Ndryshe, ajo dukej për mrekulli dhe në formë të mirë.