15.09.19 15:17

Si të përdorni manaferrat për rënien nga pesha

Ekspertët rekomandojnë që të konsumoni më shumë fruta pylli dhe veçanërisht manaferra gjatë stinës së verës. Manaferrat janë ndër frutat më të mira që...

Zbulohet ku po xhirohet klipi i Luanës dhe Faydee

Moderatorja Luana Vjollca ka zbuluar së fundmi se po përgatitet që të sjellë bashkëpunimin më të ri, me këngëtarin e njohur australian, Faydee.

Eliona Pitarka “çmend” ndjekësit me fotot seksi

Aktorja Eliona Pitarka është tashmë në një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve të...

“Le t’i dalë flaka”, Era Rusi nxjerr kripin e ri

Pas një viti mungesë, Era Rusi, i është rikthyer tregut muzikor shqiptar me një videoklip të ri. Pas suksesit me ‘Telat e Zemrës’, që u publikua një...

Moderatorja e njohur kthehet sërish në ekranin e ‘Tv Klan’

Anjeza Maja është një nga figurat më të njohura të ekranit shqiptar. Pas një shkëputjeje jo të shkurtër nga televizioni ku bukuroshja nisi rrugëtimin e saj, ajo...

Olta Gixhari feston 33-vjetorin më seksi se kurrë (Fotot)

Ditën e sotme aktorja  Olta Gixhari ka ditëlindjen dhe ka ndrë në rrjetet sociale disa momente speciale. Pak kohë më par ajo ka ndarë disa foto mjaft...

U arratis me 31 mln paund, gruaja e sundimtarit të Dubait e tradhtoi sheikun...

Princesha Haya nxiti zemërimin e bashkëshortit të saj miliarder, pasi thuhet se kishte përdorur paratë e familjes për t’i dhënë dhurata bujare truprojës së paidentifikuar.

I vë “flakën” Instagramit, këngëtarja Halsey në qendër të vëmendjes

Halsey di gjithmonë si të jetë në qendër të vëmendjes. Edhe këtë herë, këngëtarja 24 vjeçare nuk ka zhgënjyer. Ylli i...

Prindërit nuk e pranuan lidhjen e tyre, ndahen pas dy vitesh Albi Nako dhe...

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media.  Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë publikisht këtë lidhje,...

Armina mesazh shqiptarëve nga plazhet ekzotike: As unë nuk votoj

Armina Mevlani ka lënë të kuptohet se nuk do të marrë pjesë në votime duke ju bashkuar lëvizjes “Edhe unë” të inicuar nga karikaturisti Bujar Kapexhiu dhe...