15.09.19 15:07

“I dashur Babagjysh, dua një veshkë për vëllain”, letra që po përlot botën

Një vajzë e vogël ka shtruar një kërkesë kudrejt Babagjyshit që ka prekur këdo që e ka lexuar. Vogëlushja me emrin Kaitlyn, ka kërkuar si dhuratë për...

3 vite më parë i vranë burrin, gruas nga Vlora i vendosin tritol

Në një pallat në katin e dytë, është vënë eksploziv. Policia thotë se bëhet fjalë për shtëpinë bashkëshortes së të ndjerit, Hyqmet...

Nëse i bëni këto gabime në dush mund të ndikojnë në shëndetin tuaj

Ju ndoshta po pyesni se çfarë mund të gaboni gjatë një dushi, apo jo? Pasi nuk keni nga të ikni dhe çdo pjesë e trupit do...

Përse shkelmojnë bebet në barkun e nënës?

Përse bebet shkelmojnë në barkun e nënës? Epo një arsye e kanë se kot nuk e bëjnë. Dhe shkenca është shtyrë për të zbuluar këtë arsye. Fetusi...

Reperi i njohur arrestohet për “mallin” që kishte marrë me vete

Reperi amerikan Lil Pump, i është prishur momenti i shijimi të hitit ‘Gucci Gang’, pasi është arrestuar. Dhe ashtu siç ndodh zakonisht...

Flirtimi online, gjithçka që duhet të dini

Duket se joshja nëpërmjet internetit po njeh një bum të saj dhe çiftet që njihen në rrjetet sociale po bëhen gjithnjë e më të shumta. Ndaj...