24.08.19 16:44

Demi Rose e papërmbajtshme me pozën në drekë

Demi Rose tashmë ka filluar me pozat e saj bombastike nga Ibiza e Spanjës. Demi ka zgjedhur një nga ato...

I nxehti po e mundon Rita Orën, hap këmbë për t’u flladitur

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, gjatë gjithë javës ishte e angazhuar me koncerte muzikore në vende të ndryshme të botës. Për të pushuar...

Nudo para zyrave të Facebook, artistët protestojnë

Lëvizja aktiviste ‘We the nipple’ ia ka dalë të ndërgjegjësojë Facebook dhe Instagram të rishikojnë vendimin e tyre për të mos lejuar publikimin e fotove nudo artistike.

Rishfaqet bukuroshja që e rrëmbyen për ta shitur, pozon cullak (FOTO)

Ylli i famshëm i famshëm i Big Brother, Chloe Ayling, e cila u rrëmbye në 2017 në Milano, nga një bandë e trafikimit të vajzave për shfrytëzim...

Kida, për pak sa nuk i del gjoksi jashtë

Këngëtarja Kida nuk ka të ndalur se ekspozuari trupin e saj Kida, pas lansimit të këngës së saj “Deja vu”, ka filluar me pushimet...

Modelja amerikane josh me poza provokuese nga plazhi

Modelja amerikane, Olivia Brower, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit. Javë më parë është...

Oriola, ndryshe dhe seksi në fotot e fundit

Është pa dyshim njëra prej femrave më seksi shqiptare Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka zgjedhur sot që të del në brigjet e Vlorës dhe...

Kejvina pozon me të brendshmet e brendit të njohur

Kejvina Kthella çdo ditë e më shumë po merr gjithnjë e më shumë vëmendje me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale. Modelja e...

Demi Rose si një perëndeshë në bikini ekzotike

Demi Rose nuk i ka zhgënjyer fansat e saj edhe këtë herë. Modelja është shfaqur tepër e nxehtë ndërsa xhironte një set fotografik.

E goditën me një gur në gjoks, ish-aktorja e filmave porno rrëfen si ndodhi...

Vitin e kaluar ish pornostarja Mia Khalifa u godit nga një gur hokeji i cili thuhet se po “fluturonte” me 80 km/h. Tashmë, Mia...