15.09.19 15:07

Armina mesazh shqiptarëve nga plazhet ekzotike: As unë nuk votoj

Armina Mevlani ka lënë të kuptohet se nuk do të marrë pjesë në votime duke ju bashkuar lëvizjes “Edhe unë” të inicuar nga karikaturisti Bujar Kapexhiu dhe...

Xhensila do t’ju lërë pa fjalë me bikini! Këngëtarja zbulon edhe tatuazhin e ri

Xhensila Myrtezaj ka vendosur të mos i fshehë më linjat e përsosura të trupit. Këngëtarja pozoi me bikini në një jaht dhe një vit pas lindjes së...

Bjonde dhe të pasme perfekte, njihuni me portiejeren më seksi në botë

Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë. Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka...

Ja paske ng**f burrit moj! Blogerja reagon keq ndaj komentueses (FOTO)

Moderatorja Aulona Musta së fundmi po pushon bashkë me familjen e saj dhe si gjithmonë është tepër aktive në rrjete sociale, duke postuar momente të bukura nga...

Me foto ‘përvëluese’, Olta Gixhari i përgjigjet moderatores së njohur: Në shtator do tërb...

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari njihet për karakterin e saj të ëmbël dhe si një nga femrat më joshëse të estradës shqiptare. Së...

Fotot/ Oriola Marashi, plazh pa reçipeta në Ksamil

Oriola Marashi është një prej vajzave më bukuroshe në vendin tonë, e cila spikat për lirshmërinë e saj. Por kjo lirmshmëri e bukuroshes pukjane...

‘Flija në karrige’, gjesti që Agron Llakaj bëri për Besin do t’ju prekë

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e  tij  në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte nga Bubqi për në Tiranë për të marr...

Si ne, ndoshta dhe më keq! Shikoni si duken vajzat VIP pa grim (FOTO)

Jo më kot  ka dalë fjala se make-up bën çudira. Para nesh vajzat VIP shfaqen në mënyrë të vazhdueshme  të kuruara në detaj, që jo rrallë kthehen...

Shtatzënë për herë të parë? Flet më në fund Marina Vjollca

Prej ditësh tashmë në media po përflitet se moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar janë në pritje të fëmijës së parë. Gjithë aludimet...

Dasmë ëndrrash! Dalin pamjet nga martesa e futbollistit, Elseid Hysaj

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë i dha fund beqarisë me një ceremoni martesore spektakolare të zhvilluar në Shkodër.  Elseid Hysajt dhe Fiorenzës u martuan...