15.09.19 15:17

Fjolla Morina bëhet për spital (Foto)

Fjolla Morina është detyruar të kërkojë ndihmë në QKUK. Fjolla Morina përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që e ka lënduar këmbën, shkruan...

Kokë e këmbë të dashuruar, Fero dhe Arbenita vijnë me foto të re

Duket se lidhja e Feros me Arbenitën po bëhet gjithnjë e më serioze. Me sa duket, gjërat janë bërë serioze në lidhjen e reperit...

Video/ Grida Duma e “djeg” në dasmën e motrës

Teksa mbrëmjen e djeshme është zhvilluar protesta e opozitës në bulevardin e Tiranës, në një nga hotelet afër kryeministrisë ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ishte...

E pyesin pse nuk poston kurrë foto me babin, Afërdita Dreshaj befason me përgjigjen

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj është pyetur nga një fanse i saj se pse asnjëherë nuk publikon në rrjetet sociale fotografi me babain e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare: Ja me sa para do të bëja seks

Këngëtarja Fjolla Morina shpeshherë vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në “Instagram”. Në fotot që ajo poston,...

Elvana Gjata shumë shpejt me dicka të re, mahnit me dukjen (VIDEO)

Elvana nuk po ndalet! Elvana Gjata duket se është duke punuar në projektin e saj të ri, të paktën kështu ka bërë të ditur...

Kandidati i Këlcyrës: Kam zyrë martesash, i fut në dhomë, kur mashkulli është ‘i...

Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës Hazbi Kasaj në emisionin “Xing me Ermalin” ndër të tjera ka treguar se ka marrë 2 milionë lekë për një ndërmjetësim...

“Si i ke marrëdhëniet me Gencin?”Greta Koçi habit ndjekësit me përgjigjen

Eni Koçi dhe këngëtari këngëtari Genc Prelvukaj bënë lidhjen e tyre publike në fund të vitit që lamë pas. Teksa çifti po shijon lidhjen e dashurisë, marrëdhënia e Greta...

Reperi i njohur tallet keq me Encën

S4MM ka bërë një postim jo fort të zakonshëm në Instagram. Reperi nga Tetova thumboi Encën duke shkruar se ka dëgjuar se e përdorë...

A i fiton 20 mijë euro për një koncert? Flet Elvana Gjata

aldrin Sahiti ditë më parë ishte i ftuar në një intervistë për “Xing me Ermalin”, ku ndër të tjera kishte thënë se Elvana në koncerte paguhet deri...