15.09.19 15:44

Çfarë humbje për Ermal Mamaqin! Kejvina Kthella do ju bëjë të dridheni, publikon foto...

U largu nga  emisioni ‘Xing’ për t’i dhënë vetes një mundësi më të mirë në Itali. Modelja la në mes angazhiomin me emisionin e Ermal Mamaqit, për...

Velina e re e ‘Xing me Ermalin’ rrëzohet në mes të skenës (VIDEO)

Pas largimit të bujshëm të Kejvina Kthellës nga ‘Xing me Ermalin’, mbrëmjen e djeshme u prezantua velina e re e emisionit, modelja Belinda Dragoti.

Këngëtarja pas lindjes: Shqiptarët s’më lanë dot shtatzënë, e bëri “zezaku i madh”!

Linda Halimi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije, që është fryt i dashurisë...

Sexy dhe të pa rrezistueshme, dy bukuroshet shqiptare ndezin rrjetin (FOTO)

Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe kanë një miqësi mjaft të mirë midis tyre. Këtë atë ato e tregojnë shpeshherë nëpër komentet...

Arian Çani e sulmoi dhe ofendoi, Ronela Hajati bën reagimin që nuk pritej (Foto)

Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar. Një ndër këngët më të diskutuara ka qenë kënga ‘Vuj’ në ‘Kënga...

Ilda Bejleri sherr me fansat: Mos më shihni shalët dhe… (FOTO)

Ajo është një nga gazetaret më të njohura sportive dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Është fjala për Ilda Bejlerin, e cila prej kohësh na shoqëron...

Ndodh e papritura, Ermal Mamaqi në emisionin e njohur në Top Channel

Sot, ai moderon suksesshëm “Xing” me Ermalin në TV Klan, ku pjesë e studios së tij televizive janë bërë ndër vite personazhe nga më të famshmit shqiptare,...

Nuk e kishte prezantuar më parë, njihuni me mamanë e Veliajt

Gjatë ditës së djeshme u mbajt Kongresi i Parisë Socialiste, ku lajm i rëndësishëm ishte shpallja e Erion Veliajt si kandidat i Partisë Socialiste për Bashkinë e...

Klaudia Pepa bën postimin në Instagram, reagon rrufeshëm Albi Nako (FOTO)

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e  saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia herë pas here publikon...

Si një ‘bishë’ e vërtetë dhe me foto tepër të nxehta, Tayna zbulon me...

Pas punës së lodhshme e publikimit të disa projekteve, këngëtarja ka vendosur të arratiset pak për pushime. Reperja kosovare Tayna, pasi lansoi këngën “Kce”,...