15.09.19 15:09

FOTOT: Grida Duma kapet “mat” duke pushuar me Ervin Salinajin, ja momentet më pikante

Në shumë media përflitet për një lidhje të mundshme dashurie midis ish-deputetëve të PD-së, Grida Duma dhe Ervin Salianji, por ansjëri prej tyre ende nuk e ka...

Modelja me trupin më të bukur në botë tregon se çfarë i pëlqen tek...

Modelja që është votuar votuar si një ndër femrat me trupin më të bukur në botë, Kelly Brook, ka treguar në një intervistë së çfarë i pëlqen...

Luana si një kukull ‘Barbie’, habit të gjithë me pamjen e re (FOTO)

Luana Vjollca ka ndryshuar mjaft shumë dukjen e saj. Në fotot më të fundit të realizuara, Luana vjen shumë ndryshe, si në stil të...

E tepron me fotoshopin, këngëtarja shqiptare ‘fshin’ kërthizën

Xhensila Myrtezaj një vit pas lindjes së vajzës Ajka është rikthyer në format e saj elegante. Këngëtarja shqiptare poston shpesh foto duke u ushtruar...

Rrëfimi i Ilda Bejlerit: Më ka dalë nami për futbollistët pa pirë akoma një...

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm...

Ç’i ka bërë kërthizës?! Xhensila Myrtezaj del blof me fotoshopin, zhduk pjesët e trupit...

Xhensila Myrtezaj pasi u bë nënë ka filluar të publikojë shumë foto ku vë në pah pjesën e belit super të hollë dhe rikthimin e trupit në...

‘Pse i mban këmbët hapur?Ilda Bejleri habit me përgjigjen fansat

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me...

Elvana Gjata “çmend” fansat nga Spanja

Ajo po shijon suksesin e bashkëpunimit të ri ‘Fustani’ me reperin kosovar, Capital T. E angazhuar edhe në koncerte dhe mbrëmje muzikore, Elvana po...

E tepron aktorja shqiptare, provokon keq në plazh

Eliona Pitarka ka postuar në intagram disa foto në plazh. Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori aktorja. Ju ftojmë...

“Përshëndetje vogëlush”!Sara Hoxha do ju ëmbëlsojë ditën me këtë foto

Në maj të këtij viti trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha zbuloi për të gjithë lajmin e bukur. Nëpërmjet një fotoje ku shfaqej me barkun e rrumbullakos,...