15.09.19 15:28

Sportive në rrugët e kryeqytetit, Majlinda Bregu kapet ‘mat’ nga ‘paparaci’ (Foto)

Majlinda Bregu, ish-ministre e Integrimit në qeverinë Berisha 2, u largua nga Shqipëria rreth 3 muaj më parë, për t’u zhvendosur në Sarajevë. Bregu...

Vajza e ish deputetes demokrate ngre temperaturat, publikon foto me bikini minimaliste (FOTO)

Ajo është një nga modelet që shpesh përflitet në media për foto e saj sexy. Vajza e Albina Dedës, Ada Deda ka befasuar me pamjen e saj...

Çfarë është ajo që gratë s’e bëjnë me burrat por me dashnorët

Në këtë përfundim arrin Gleeden.com, një portal lider përsa u përket takimeve online të personave të martuar. Ai ka rreth 2.5 milionë anëtarë. Sipas të dhënave të...

Çfarë humbje për Ermal Mamaqin! Kejvina Kthella do ju bëjë të dridheni, publikon foto...

U largu nga  emisioni ‘Xing’ për t’i dhënë vetes një mundësi më të mirë në Itali. Modelja la në mes angazhiomin me emisionin e Ermal Mamaqit, për...

Do t’i heq të gjitha! Zv/kryeministrin e gjen belaja me modelen dhe prezantuesen e...

Francesca Cipriani është një modele dhe prezantuese me famë sa i përket lakuriqësisë në mediat italiane.  Për t'i shtuar edhe ca kësaj fame ajo ka vendosur një bast...

Alketa Vejsiut i ndodh incidenti i papritur në skenë, i dalin sheshit

Në transmetimet live ndodhin incidente të papritura dhe një i tillë i ka ndodhur moderatores, Alketa Vejsiut teksa drejtonte live emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Velina e re e ‘Xing me Ermalin’ rrëzohet në mes të skenës (VIDEO)

Pas largimit të bujshëm të Kejvina Kthellës nga ‘Xing me Ermalin’, mbrëmjen e djeshme u prezantua velina e re e emisionit, modelja Belinda Dragoti.

Këngëtarja pas lindjes: Shqiptarët s’më lanë dot shtatzënë, e bëri “zezaku i madh”!

Linda Halimi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije, që është fryt i dashurisë...

Dalin detajet, zbulohet arsyeja e sherrit të Arbana Osmanit me Ben Blushin, që e...

Që prej ditës së djeshme, po bën bujë të madhe në media lajmi se moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani, do t’a braktiste...

Nuk do e besoni/ Grida Duma fotografohet mbi motorr (FOTO)

Ish deputetja e Partisë Demokratike është parë me një profil krejt ndryshe nga ai që jemi mësuar. Pas dorëzimit të mandatit si deputete, Grida Duma është parë...