15.09.19 15:07

FOTOT: Grida Duma kapet “mat” duke pushuar me Ervin Salinajin, ja momentet më pikante

Në shumë media përflitet për një lidhje të mundshme dashurie midis ish-deputetëve të PD-së, Grida Duma dhe Ervin Salianji, por ansjëri prej tyre ende nuk e ka...

Modelja me trupin më të bukur në botë tregon se çfarë i pëlqen tek...

Modelja që është votuar votuar si një ndër femrat me trupin më të bukur në botë, Kelly Brook, ka treguar në një intervistë së çfarë i pëlqen...

Luana si një kukull ‘Barbie’, habit të gjithë me pamjen e re (FOTO)

Luana Vjollca ka ndryshuar mjaft shumë dukjen e saj. Në fotot më të fundit të realizuara, Luana vjen shumë ndryshe, si në stil të...

E tepron me fotoshopin, këngëtarja shqiptare ‘fshin’ kërthizën

Xhensila Myrtezaj një vit pas lindjes së vajzës Ajka është rikthyer në format e saj elegante. Këngëtarja shqiptare poston shpesh foto duke u ushtruar...

Aktorja turke fyen Erdoganin, ky është veprimi që ka ndërmarrë presidenti

Aktores turke i ndodh e papritura. Zuhal Olcay është dënuar me 11 muaj e 20 ditë burg me vendim nga Gjykata e Apelit për...

Rrëfimi i Ilda Bejlerit: Më ka dalë nami për futbollistët pa pirë akoma një...

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm...

Ç’i ka bërë kërthizës?! Xhensila Myrtezaj del blof me fotoshopin, zhduk pjesët e trupit...

Xhensila Myrtezaj pasi u bë nënë ka filluar të publikojë shumë foto ku vë në pah pjesën e belit super të hollë dhe rikthimin e trupit në...

“Je shumë fake” Tension në mes të emisionit mes dy moderatorëve shqiptarë

Gazetari Ervin Kurti ka thumbuar moderatoren Bora Zemani. I ftuar në “Treshat”, Kurti u pyet nga binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nëse i duken ‘fake’ (fallco) si...

E pazakontë, në Indi lind vajza me disa koka

Diçka e pazakontë ka ndodhur në Indi. Është bërë e ditur se me datë 11 korrik ka lindur një fëmijë me tre koka në një qendër shëndetësore...

E mbani mend Didi e “Njerëz dhe Fate”? Ja si duket ajo sot!

Të gjithë e njohin me emrin Didi, pasi aktorja ka marrë pjesë në telenovelën më e suksesshme shqiptare “Njerëz dhe Fate”. Aktorja Arta Muçaj, por që shqiptarët...